Pszczółki
"Pszczółki" to grupa dzieci 5 - 6 letnich. Większość grupy to 6 – latki, które uczęszczają już do naszej placówki czwarty rok i śmiało przekraczają próg przedszkola. W ciągu całego roku przedszkolaki będą aktywnie przygotowywać się do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej pod czujnym okiem nauczycielek: mgr Małgorzaty Kajzik i mgr Doroty Łabęckiej. W opiece nad dziećmi pomaga pani Mariola Zuchowicz – woźna oddziałowa.

Przed nimi bowiem ważne wyzwanie – wkroczenie w świat liter i liczb. Edukacja łaczy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju. Oddział pracuje od godz. 7.00 do 16.00.
sala_pszcz18_01
sala_pszcz18_02