Żabki

Żabki - to grupa 3, 4 latków. Grupa liczy 25 dzieci, wśród których jest 11 dziewczynek i 14 chłopców. W roku szkolnym 2019/2020 grupą opiekują się mgr Agnieszka Nowak. mgr Bożena Kamińska . Dzieci są pogodne, otwarte i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Wspólnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków , piosenek i rymowanek. Lubią rysować, śpiewać. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą , zajęciami oraz spacerami dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Zabawa łączy się z edukacją przez co dzieci zdobywają nowe umiejętności i wiadomości. Pobyt w przedszkolu jest czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

sala_zabki18_01
sala_zabki18_02